Oferta NARTYWAW Snowboard

Serwis Snowboard Warszawa Door To Door

Start Sezonu Za:

Dni
Godziny
Minuty
Sec

Serwis snowboard Warszawa- nartywaw zapewni odpowiedni jakość i nasmarowanie Twojego snowboardu do jazdy w każdych warunkach. 

Serwis Snowaboard Warszawa

Cennik i dodatkwoe usługi

Dzielimy się wiedzą. Blog

Serwis door-to-door Snowboard - jak to działa?

Ty wybierasz pakiet i godzinę odbioru. My dostarczamy Twój profesjonalnie przygotowany sprzęt nawet w 24h.

Usługi dodatkwoe Serwisu Smpwboard​

Nowość i promocje w NARTYWAW

Serwis Snowboard- Pakiety Door to Door

Do deski snowboardowej jest doliczany koszt zdjęcia i założenia wiązań 

Pełny

159
  • Czyszczenie ślizgu
  • Ostrzenie krawędzi
  • Uzupełnianie ubytków
  • Smarowanie ślizgu na gorąco

Podstawowy

99
  • Ostrzenie krawędzi
  • Smarowanie ślizgu
najbardziej
Popularny

Usługi dodatkowe serwisu Snowboard warszawa

narty waw

Na Woli, w sercu Warszawy, serwis „Narty Waw” oferuje niezrównane usługi serwisowania snowboardu. Nasza ekipa to prawdziwi profesjonaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o Twój sprzęt. Wybierając nasze usługi, stawiasz na jakość, bezpieczeństwo i doskonałą obsługę. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, dlaczego „Narty Waw” to najlepszy wybór w Warszawie. Twoj snowboard zasługuje na ekspertów z Woli!

Niewłaściwie zamocowane powiązania mogą być listami do niekontrolowanych upadków i urządzeń. Profesjonalny montaż, że wiązania trzymają się mocno i stabilnie.
Montaż/demontaż wiązań snowboardowych
Serwis Snowboard Warszawa

Kontakt

+ 48 507 680 878

Pomożemy w wyborze usług serwisowych oraz wypożyczanego sprzętu.

Dostawa od 20 zł.

Serwis snowboard w Warszawie z usługo door to door

Bezpieczna płatność

Dzięki polskie E Płatności Twoje pieniądze są bezpieczne, a zakupy szybkie

Pomoc Online

Nie wiesz jakie narty potrzebuje a może potrzebujesz przygotować sprzęt na zimę napisz do nas

Dostawa Do Domu

Dostawa sprzętu narciarskiego na terenie Warszawy

Działamy od 13 do 22

Dostaw Sprzętu i Serwis Warszawa Wola

Płatności Online

Popularne płatności online

Podaruj Prezent

Bon na seris sprzetu narciarskiego 🙂

Częste Pytania

Nasza firma serwisująca snowboardy w Warszawie to miejsce, które łączy pasję do jazdy na snowboardzie z profesjonalizmem i doświadczeniem. Nasz zespół wykwalifikowanych techników serwisu snowboardowego dba o każdy detal, zapewniając, że Twój sprzęt będzie w doskonałym stanie. Oferujemy kompleksowe usługi, takie jak ostrzenie krawędzi, naprawy wiązań, smarowanie ślizgów i wiele innych, aby zapewnić Ci najlepszą jakość jazdy na snowboardzie. Dzięki usłudze „door to door” możesz skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu, a my dostarczymy Ci serwisowany sprzęt w wybrane miejsce. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym snowboardzistą, czy doświadczonym zawodnikiem, nasz serwis snowboardowy zawsze służy fachową pomocą i doradztwem, abyś mógł cieszyć się pełną przyjemnością z jazdy na stoku.

Nasz serwis snowboardowy w Warszawie mieści się na Woli, przy ulicy [Aleja Prymasa Tysiąclecia 103, 01-424 Warszawa].

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych dla snowboardów, w tym ostrzenie krawędzi, naprawy i konserwację wiązań, smarowanie ślizgów i wiele innych.

Tak, przyjmujemy snowboardy klientów z różnych dzielnic Warszawy, a także oferujemy usługę „door to door”, dzięki której możemy odebrać i dostarczyć sprzęt w wygodne dla klienta miejsce.

Koszty serwisu snowboardowego zależą od rodzaju usługi i stanu sprzętu. Dokładne ceny można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Czas serwisowania snowboarda zależy od zakresu prac, ale staramy się wykonać je jak najszybciej, nie tracąc przy tym na jakości.

Tak, świadczymy usługi serwisu zarówno dla nart, jak i snowboardów.

Serwis snowboardu przed sezonem pozwala na przywrócenie sprzętu do optymalnej formy, poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy oraz maksymalizację wydajności.

Tak, przyjmujemy rezerwacje online poprzez naszą stronę internetową.

Nasza główna działalność to serwisowanie sprzętu, ale chętnie udzielimy porad dotyczących zakupu sprzętu snowboardowego.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy dbają o jakość serwisu oraz zadowolenie klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny, dogodne usługi „door to door” i szeroki zakres usług serwisowych dla snowboardów.

Nasi Partnerzy

Serwis sprzętu narciarskiego door to door

Nartywaw.pl oferuje usługę „Door to Door” na terenie Warszawy, obejmującą serwis nart i snowboardu. Możesz dostarczyć nam swój sprzęt w trakcie swojej trasy, a gdy będzie gotowy, odwieziemy go pod wskazany adres. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na uniknięcie warszawskich korków, a twój sprzęt będzie gotowy przed planowanym wyjazdem! 🙂

Produkty close